Your browser does not support JavaScript!

Skup Złomu, złomowanie i skup pojazdów Białystok

Imię kontaktowe: uniwerstal Region: Podlaskie

Miejscowość: Białystok
Cena: 400zł1. SKUP ZŁOMU STALOWEGO i ŻELIWNEGO - HURT/DETAL - dużym klientom podstawiamy bezpłatnie kontenery i odbieramy własnym transportem bez dodatkowych kosztów ! skupujemy odpady poprodukcyjne z przedsiębiorstw, najwyższe ceny, zaplecze ponad 200 kontenerów, bezpośredni odbiorca.
2. SKUP METALI KOLOROWYCH - Aluminium - puszki, profile, odlewy itp., miedź, mosiądz, ołów, cynk, znal, stal kwasoodporną, tytan itp.
3. SKUP AKUMULATORÓW, WIĄZKI SAMOCHODOWEJ, KATALIZATORÓW, KABLI W OPRAWACH
4. SPRZEDAŻ STALI UŻYTKOWEJ Z DEMONTAŻU - kątowniki, ceowniki, profile, rury, pręty zbrojeniowe i wiele innych….
5. SPRZEDAŻ CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH Z DEMONTAŻU - najniższe ceny w regionie (elementy karoserii, zawieszenia i silnika, felgi aluminiowe i stalowe, opony używane, sprawne akumulatory)
6. AUTA DO 3 tyś złotych SKUP/SPRZEDAŻ - Dobre, tanie i niezawodne auta
7. ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Płacimy najwięcej (wystawiamy zaświadczenia do wyrejestrowania ) Kupujemy auta całe i powypadkowe oraz nienadające się do dalszej jazdy.
8. SPZEDAŻ GAZÓW TECHNCZNYCH – kompleksowe rozwiązania w zakresie dostaw gazów i technologii gazowych do każdej branży. Posiadamy w sprzedaży wyłącznie gazy renomowanej marki LINDE m.in. gazy powietrzne, gazy procesowe, gazy palne i osłonowe do spawania oraz mieszaniny gazów.
9. WAŻENIE POJAZDÓW 24/7 – Jako jedyni w regionie świadczymy usługę całodobowego ważenia pojazdów ciężarowych, 7 dni w tygodniu.
Kontakt uniwerstal: Skup Złomu, złomowanie i skup pojazdów Białystok

Telefon: 695186998

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Części Samochodowe

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.