Your browser does not support JavaScript!

przyczepa kempingowa stan doskonały

Imię kontaktowe: Rysiek Region: Opolskie

Miejscowość: Prószków
Cena: 13500złPrzyczepa sprowadzona z UK. Przyjechała na kołach. Sprowadziłem dla siebie, decydują się jednak na większą.Przyczepa jak nowa. Hamulec najazdowy, nowe opony, ciepła zimna woda, WC, umywalka, prysznic, lodówka, kuchenka 4 palnikowa, opiekacz,
piekarnik, zlewozmywak, pompa wody (zamontowana wewnątrz), zbiornik na czysta i brudna wodę, radio ( nie wiem czy przestrojone ), koło zapasowe, podkładki pod podpory, wszystkie szyby oryginalne itd.. Sucha,
brak przecieków, brak zapachów. Nie działa pompka od spłuczki WC, uszkodzona jest pokrywa okna dachowego, brak kabla do podłączenia 220 V.
Przyczepa jak nowa, czyściutka, pachnąca, bez pleśni i zapachów ( jak większość :( ... ). Dokładnie widać to na zdjęciach, wszystkie moskitiery białe jak nie używane, wszystkie osłony przeciw słoneczne,
czyściutkie i sprawne, piekarnik, opiekacz, itd., nowe, albo jak nowe. Oryginalna książka z instrukcją obsługi, rachunki z zakupów elementów jakie zostały wymienione na nowe, certyfikat przyczepy itd..
Sprzedaż na pełną FV - 13500 brutto - do niewielkiej negocjacji.
Przyczepa do obejrzenia w Prószkowie k/Opola. Konieczny kontakt telefoniczny aby się umówić. W razie pytań proszę o telefon lub email.
Więcej zdjęć mogę wysłać na email. Podana cena jest cena brutto, sprzedaż na FV.Kontakt Rysiek: przyczepa kempingowa stan doskonały

Telefon: 602292332

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Przyczepy / Naczepy

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.