Your browser does not support JavaScript!

AUTO SKUP 502 210 351 WARSZAWA I OKOLICE

Imię kontaktowe: MIREK Region: Mazowieckie

Miejscowość: WARSZAWA
Opis: Auto Skup tel: 502210351 602246880 Jesteśmy firmą rodzinną skupujemy samochody używane wszystkich marek w każdym stanie technicznym i wizualnym powyżej 1998 roku. Działamy na terenie Warszawy i okolic ( województwo mazowieckie ) Płacimy gotówką Zawsze spisujemy umowę kupna-sprzedaży Dojazd do klienta gratis Auta niesprawne odbieramy na nasz koszt własnym transportem GWARANTUJEMY * miłą i fachową obsługę * dyspozycyjność - klient może sprzedać swój samochód w 1-2 godziny od zgłoszenia * dojazd do klienta * gotówka od ręki Zapraszamy : 502 210 351 , 602 246 880 , e-mail.mariola.lowicka@gmail. ;com W ofertach e-mail proszę o podanie telefonu kontaktowego, danych samochodu, kilku zdjęć i wstępnej ceny.Dziękuję
Kontakt MIREK: AUTO SKUP 502 210 351 WARSZAWA I OKOLICE

Telefon: 502210351

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Samochody Osobowe

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.