Your browser does not support JavaScript!

Dom na Mazurach- Golubie k. Elku - Barczewo

Imię kontaktowe: Henryk Rytelewski Region: Warmińsko-mazurskie

Miejscowość: Barczewo
Cena: 60000złNieruchomosc (71 m2) polozona w malowniczej wsi Golubie, zagubionej wsród mazurskich pagórków, jezior i lasów. W sklad nieruchomosci wchodzi pól domu parterowego (2 pokoje, kuchnia, lazienka, przedpokój) oraz budynek gospodarczy. Ogrzewanie piecowe. Biezaca ciepla woda z tzw. "cegielki". Wyremontowany dach i wymieniona instalacja elektryczna. Bardzo blisko nieruchomosci (450 m) znajduje sie jezioro Golubskie, raj dla wedkarzy - mozna tu zlowic nawet wegorza. Jezioro to jest polozone na wysokosci 129 m n.p.m, dlugosc 2 km, szerokosc 400 m. Bardzo spokojna, malownicza okolica, sympatyczni, goscinni mieszkancy. Znakomita baza wypadowa na Mazury, Ziemie Augustowska i Suwalszczyzne.Kontakt Henryk Rytelewski: Dom na Mazurach- Golubie k. Elku - Barczewo

Telefon: 516153594

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Dom sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.