Your browser does not support JavaScript!

Materace

Imię kontaktowe: Sogum Region: Lubelskie

Miejscowość: Wręczyca
Cena: 100złDziałalność przedsiębiorstwa Sogum jest skupiona na produkcji oraz sprzedaży następujących rozwiązań: materace (wszystkie typy materacy spotykane na rynku), poduszki, elementy do mebli tapicerowanych (głównie komplety pianek z możliwością spersonalizowania zamówienia), foteliki dziecięce, kojce zwierzęce. Dysponujemy szerokim asortymentem, w którym wyróżniają się szczególnie ortopedyczne materace przeciwstawiające się odleżynom, a także piankowe gadżety wykorzystywane w celach marketingowych. Charakteryzujemy się mechanicznym tworzeniem asortymentu, a także ręcznym wykończeniem. Dzięki temu uzyskujecie Państwo niezawodną jakość. Współpracujemy na co dzień z kontrahentami austriackimi, niemieckimi, czeskimi, skandynawskimi. W branży funkcjonujemy nieprzerwanie od 1995 roku, czyli od dziewietnastu lat. Zapraszamy do kontaktu multimedialnego sogum @ sogum.com.plKontakt Sogum: Materace

Telefon: 34 327 14 7

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Dom sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.