Your browser does not support JavaScript!

Siedlisko na Mazurach przy Puszczy Boreckiej-Orlowo - Gizycko

Imię kontaktowe: Henryk Rytelewski Region: Warmińsko-mazurskie

Miejscowość: Gizycko
Cena: 220000złSiedlisko (19500 m2) na Mazurach, przepieknie polozone na skraju Puszczy Boreckiej. Dom przedwojenny, murowany oraz budynek gospodarczy w miejscowosci Orlowo, gmina Wydminy. Jedna z granic siedliska stanowi strumien, wedlug zapewnien wlasciciela obfitujacy w ryby. Za strumieniem rozciaga sie juz tylko puszcza.... W budynku mieszkalnym byl przeprowadzony w tym roku remont, wymienione zostaly wszystkie okna, podlogi. Na parterze znajduja sie 2 pokoje, kuchnia, lazienka z WC i przedpokój. Na pietrze pokój z mozliwoscia wyodrebnienia jeszcze jednego. Na terenie siedliska dobre miejsce na wykopanie stawu, zasilanego w wode naturalnym strumieniem. W odleglosci 400 metrów znajduje sie duze jezioro Lekuk, z przepiekna plaza, osrodkiem wczasowym (wypozyczalnia sprzetu plywajacego, restauracja). Okolica bardzo spokojna, wspaniale, pagórkowate krajobrazy, krystalicznie czyste mazurskie powietrze, unikalny mikroklimat Puszczy Boreckiej. Wymarzone miejsce do zamieszkania, wypoczynku - goraco polecam.Cena do negocjacji.Kontakt Henryk Rytelewski: Siedlisko na Mazurach przy Puszczy Boreckiej-Orlowo - Gizycko

Telefon: 516153594

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Dom sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.