Your browser does not support JavaScript!

Sprzedam dom na wsi - Pila

Imię kontaktowe: Sylwia Jasiek Region: Wielkopolskie

Miejscowość: Pila
Sprzedam dom 250 m2 (1991 r) w malej, spokojnej okolicy (Stare), w powiecie pilskim. Dom jest dwupoziomowy, trzy kondygnacje, 5 pokoi, 2 kuchnie, 2 lazienki, dwupoziomowy strych do adaptacji, na dzialce 0,5 ha z budynkami gospodarczymi. Przy domu trawnik, drzewa owocowe, orzechy wloskie i laskowe. Polozony jest przy szosie, do glównej drogi ok 10 km, w poblizu lasy i jeziora, szkola, sklep, przystanek PKS. Mozliwosc kupna wraz z ziemia - 3,22ha w calosci (ziemia obsadzona sadem sliwkowym - 5-6-8 letnim, 30 arów porzeczki czerwonej, 40 arów 5 letniego lasu sosnowego, wszystko ogrodzone) Teren w 100% niezalewowy Kontakt - Sylwia Jasiek tel 0048 784 736 068Kontakt Sylwia Jasiek: Sprzedam dom na wsi - Pila

Telefon: 0048 784 73

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Dom sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.