Your browser does not support JavaScript!

DZIAŁKA POD WYMARZONY DOM !!!

Imię kontaktowe: Katarzyna Region: Polska

Miejscowość: Chojnice
Cena: 79000złNa sprzedaż działka budowlana położona w wyjątkowym miejscu, nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych przy ul. Gryfa Pomorskiego.
Działka o powierzchni 664m2, posiadająca dostęp do drogi publicznej - utwardzonej, uzbrojenie wod-kan, prąd, gaz w drodze. Działka o wymiarach 30,2 m x 21,9 m, o funkcji w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego MN- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Komfortowe miejsce na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego w otoczeniu domków jednorodzinnych, jednocześnie z wygodnym połączeniem z centrum Chojnic.

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA, NOWOCZESNE OSIEDLE,
3 min do CENTRUM MIASTAKontakt Katarzyna: DZIAŁKA POD WYMARZONY DOM !!!

Telefon: 534005040

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Działkę sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.