Your browser does not support JavaScript!

na mazurach dzialke sprzedam

Imię kontaktowe: Jan Region: Polska

Miejscowość: Odoje
Cena: 34000złSprzedam dzialke 1622m2 pod zabudowe mieszkalna jednorodzinna we wsi Odoje gm. Orzysz. Dobry dojazd z drogi gminnej. Prostokat. Woda, prad do podlaczenia z transformatora blisko. Swobodny dostep do jeziora Orzysz. Cudowny krajobraz. W okolicy inne jeziora i mazurskie lasy. Cena dzialki 34tys zl. Kupujac dwie dzialki cena drugiej dzialki o pow 1500m2 to 30tys zl a kupujac trzy dzialki cena trzeciej dzialki o pow 1500m2 bedzie tylko 28 tys zl. Oferta sprzedazy tylko w lutym.Kontakt Jan: na mazurach dzialke sprzedam

Telefon: 516179820

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Działkę sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.