Your browser does not support JavaScript!

Pod lasem

Imię kontaktowe: Anna Sawicka Region: Podlaskie

Miejscowość: Ploski
Cena: 170000złPod lasem i przy drodze do wsi Ploski n/rzeką Narew.Działeczka 3,5 ha doprowadzone przyłącze elektryczne pełna dokumentacja.Teren równy,suchy.Całość można zabudować.Piękna ekologiczna okolica.Brak ferm i hodowli zbiorowych.Powietrze czyste.Działka bezpośrednio przy drodze gminnej do wsi Ploski.Od Głównej drogi S 19 przy Zajeździe Zagłoba zjazd w kierunku wsi ok.800 m.Bardzo dobry dojazd całoroczny.Z każdego miejsca w Polsce droga S 19 wkrótce droga ekspresowa.Mogę podzielić działkę wszystko do uzgodnienia.Działeczka na trasie Białystok w kierunku Bielska Podlaskiego - Lublin.Kontakt tylko telefonicznyKontakt Anna Sawicka: Pod lasem

Telefon: 791045256

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Działkę sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.