Your browser does not support JavaScript!

Sprzedam działkę w Śreniawie (Jeziora)

Imię kontaktowe: Wiesław Region: Mazowieckie

Miejscowość: Jeziora, gw. Pniwewy, pow.Grójec
Cena: 200000złZobacz i kup działkę rekreacyjno-budowlaną w miejscowości Jeziora (Śreniawa) w gminie Pniewy, pow. Grójecki, ok.45-50 km od Warszawy.
Działka o pow. 2100 m2 ze starodrzewiem sosnowo-dębowym, dodatkowo obsadzona tujami, modrzewiami, młodymi świerkami i innymi ozdobnymi krzewami.
Na działce pobudowana jest drewniana altana o pow. ok.30 m2, ośmiokątna ze stromym dachem pokrytym zielonym gontem bitumicznym. W altanie stoi duży piękny stół w komplecie z 4 ławkami.
Dodatkowym atutem tej działki jest duże zróżnicowanie terenu. Przód działki znajduje się na wzniesieniu (doskonałe miejsce na dom letniskowy lub całoroczny). Na działce jest prąd i woda, a w ulicy gaz ziemny.
Jest to działka zadbana, na której wiosną kwitną konwalie, niezapominajki fiołki, a latem i jesienią można zbierać poziomki i grzyby. Można z działki od zaraz bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych korzystać rekreacyjnie.
Jeżeli jesteś zainteresowana (y) zakupem takiej działki to zadzwoń i umów się na jej obejrzenie. Musisz zobaczyć gdyż zdjęcia nie odzwierciedlają klimatu autentyczności działki.
Tel. 22 723 13 22
Kontakt Wiesław: Sprzedam działkę w Śreniawie (Jeziora)

Telefon: 227231322

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Działkę sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.