Your browser does not support JavaScript!

Bydgoszcz Wzgórze Wolności, wynajmę lokal 65m zaplecze, rampa

Imię kontaktowe: Licencjonowany Pośrednik Jolanta Gruszczyńska Region: Polska

Miejscowość: Bydgoszcz
Cena: 1500złtelefon 661745738
oferta 455795
Wynajmę Lokal usługowo-handlowy w Bydgoszczy na Wzgórzu Wolności województwo kujawsko-pomorskie, Lokal z witryną na wysokim parterze o pow. 65m. Dużo miejsc parkingowych. Idealnie nadaje się na sklep, biuro lub inną działalność. Jest duża sala, zaplecze socjalne (WC, umywalka, pomieszczenie biurowe, wyjście z tyłu budynku, rampa). Okno wystawowe podwójne z szybami przeciwwłamaniowymi. Na posadzce podłogowej płytki założone 6 miesięcy temu. Ogrzewanie gazowe. Piec gazowy dwufunkcyjny z własnym licznikiem. Licznik prądowy trójfazowy taryfa nocna i dzienna.
Cena wynajmu 1500zł brutto + media. Kaucja dwumiesięczny czynsz najmu.
lic.7907
Biuro Nieruchomości JRG Jolanta Gruszczyńska
85-324 Bydgoszcz
ul. 11 Dywizjonu Artylerii Konnej 8/23
tel.: 661-745-738, 661-248-222Kontakt Licencjonowany Pośrednik Jolanta Gruszczyńska: Bydgoszcz Wzgórze Wolności, wynajmę lokal 65m zaplecze, rampa

Telefon: 661745738

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.