Your browser does not support JavaScript!

Do wynajęcia nowoczesne lokale użytkowe w centrum Zduńskiej Woli

Imię kontaktowe: Tadeusz Region: Łódzkie

Miejscowość: Zduńska Wola
Do wynajęcia lokale użytkowe o pow. 20, 30, 40m2 wkomponowane w przepiękną nieruchomość zabudowana pawilonem o przeznaczeniu usługowo-handlowym, położona w ścisłym centrum Zduńskiej Woli (strefa 0) 100 m od planowanego ratusza. Obiekt dwukondygnacyjny po całkowitym remoncie i modernizacji.Trzy niezależne wejścia do budynku.Nieruchomość całkowicie ogrodzona o pow. działki 596 m2 z bramą przesuwną samonośną i pełną automatyką. Powierzchnia manewrowa - zewnętrzna całkowicie wyłożona kostką brukową z elementami wspaniałej kompozycji,oraz wbudowaną fontanną włoską. Parking na ok. 10 samochodów. Całość znakomicie usytuowana w strukturze urbanistycznej miasta.
Do dyspozyjci Najemcy jest m.in. sala ekspozycyjno - operacyjna o pow. ok. 50 m2., 2 korytarze, 7 lokali z przeznaczeniem biurowo-handlowym, 2 całkowicie wyposażone łazienki, a także poddasze użytkowe. Obiekt całkowicie wyposażony w: alarm, monitoring, czujki ruchowe i dymowe, centralne ogrzewanie z sieci miejskiej lub gazowej z własnego węzła cieplnego. Pełna automatyka. Domofon. Okna antywłamaniowe. Stolarka PCV. Całość izolowana termicznie. Współczynnik U= 0,2 W/m2 K Całość spełnia standardy europejskie
Kontakt Tadeusz: Do wynajęcia nowoczesne lokale użytkowe w centrum Zduńskiej Woli

Telefon: 601289918

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.