Your browser does not support JavaScript!

Hala magazynowa ocieplana około 500m2

Imię kontaktowe: Jadzia Region: Polska

Miejscowość: MOKRA Kłobuck
Cena: 4900złMam w Polsce w województwie śląskim Mokra /Kłobuck do wynajmu halę .Za pośrednictwo-pomoc w znalezieniu najemcy oferuję jednorazowy miesięczny czynsz za wynajem.Najlepiej by mi pasowało by był to obcokrajowiec.

Wynajmę halę 500m2+ 60 kotłownia/skład opału po generalnym remoncie prawie jak nowa.Dach z płyty warstwowej oraz świetlikami ,ściane docieplone styropianem więc łatwa do ogrzania w zimie.Duża brama wjazdowa umożliwiająca swobodne poruszanie się w obrębie oraz w środku hali.Bez żadnych filarów i niepotrzebnych słupów w środku do lepszego zagospodarowania przestrzennego.Dodatkowo 50m2 poddasza użytkowego przy hali -może służyć jako magazyn opakowań itp...czyli całość około 610m2
Nowa instalacja elektryczna wraz z SIŁĄ..Za całość w/w powierzchni czynsz za wynajem cena do negocjacji 4900 zł netto.W obrębie posesji wszystko ogrodzone są jeszcze dwie wiaty po 200m2 każda oraz dwa budynki magazynowe po 100m2 każdy też ewentualnie za dodatkową opłatą do wynajęcia.W całości możemy to wszystko wynająć za bardzo atrakcyjną cenę ,zwłaszcza ,że jest duży plac manewrowy oraz możliwość zagospodarowania dużego areału 3,60ha .Można również skorzystać z wynajmu mieszkań dla pracowników oraz pomocy przy zatrudnieniu obcokrajowców jak również z usługi wózka widłowego ewentualnie transportu.
MIVA SKO
oraz MIVA
www.miva com.pl
Jadwiga Kucharczyk
tel +48533-658775

Kontakt Jadzia: Hala magazynowa ocieplana około 500m2

Telefon: 533658775

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.