Your browser does not support JavaScript!

Hala731 m2 do wynajecia od zaraz!!!Okazja!!!

Imię kontaktowe: Tomasz Region: Śąskie

Miejscowość: Kłobuck
Dzialka 1600m2.Wynajme budynek 3 kondygnacje z przeznaczeniem na serwis samochodow ciezarowych,magazyn,produkcje,uslugi.3 bramy wjazdowe.3 kanaly do diagnostyki.Powierzchnia zabudowy 430.40m2.Powierzchnia uzytkowa 731.76m2.powierzchnia calkowita 873.60m2.Kubatura 4177.40m3.Piwnica: szatnia,kotlownia.,hala 22/17m:parter: hala 22/17m+,pomieszczenie socjalne,szatnia,wc,lazienka,biura.Ogrzewanie centralne.Zamontowana instalacja powietrza.Wysiegnik linowy elektryczny.Budynek posiada wymiary 22.80m*17.00m*4.30m*8.00m.Instalacja bezodplywowa i sieciowa.Wlasna studnia glebinowa.Duzy plac manewrowy.Wlasne trafo.Przydzial mocy wedlug potrzeb.Miejscowosc Łobodno.13 km od Czestochowy-trasa Czestochowa Dzialoszyn.Cena do negocjacji i ustalenia po ogledzinach.Mozliwosc wynajmu na czas nieokreślony z mozliwoscia negocjacji cenyKontakt Tomasz: Hala731 m2 do wynajecia od zaraz!!!Okazja!!!

Telefon: 572044155

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.