Your browser does not support JavaScript!

Hotel Europejski w Radomiu, catering, organizacja imprez

Imię kontaktowe: Hotel Europejski Region: Polska

Miejscowość: Radom
Europejski Boutique Hotel **** to połączenie butikowego hotelu, doskonałego miejsca na organizację wydarzeń biznesowych oraz nowoczesnego centrum rekreacji.

Nasz obiekt znajduje się w samym centrum miasta – naprzeciwko parku im. Tadeusza Kościuszki. Oferujemy noclegi w eleganckich pokojach lux, komfortowych pokojach biznes oraz pokojach standard. Dysponujemy 29 pokojami mogącymi pomieścić do 49 osób. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone m.in. w telewizor, telefon, internet, lodówkę, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji gości oddajemy także jacuzzi, siłownię oraz saunę.

Sale konferencyjne

Europejski Boutique Hotel to doskonałe miejsce na organizacje wydarzeń biznesowych. Nasze sale konferencyjne mogą pomieścić maksymalnie 160 osób. Są gustownie urządzone i wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Restauracja Stylowa
Restauracja oferuje oryginalną kartę menu, w której znajdziemy dania kuchni polskiej i europejskiej z elementami kuchni fusion. Zachęcamy do organizacji wesel, chrzcin, komunii i imprez okolicznościowych do 160 osób.

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć. Zapewniamy nagłośnienie oraz oprawę muzyczną.

Serdecznie zapraszamy do naszego hotelu

Hotel Europejski
26-600 Radom
ul. Słowackiego 11
P: (48) 340 00 21
P: tel. 792 132 666
P: Fax: 48 363 30 72
E: info@hoteleuropejski.radom.pl
W: hoteleuropejski.radom.pl
Kontakt Hotel Europejski: Hotel Europejski w Radomiu, catering, organizacja imprez

Telefon: 792132666

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.