Your browser does not support JavaScript!

KRION POLSKA

Imię kontaktowe: jozef Region: Polska

Miejscowość: Skawina
Cena: 10000złFirma Krion Polska jest oficjalnym dystrybutorem autentycznego tworzywa Krion w Polsce. Nasz materiał jest rozwiązaniem najnowszej generacji polecanym dla wykończenia designerskich wnętrz ale też do tworzenia kreatywnych elewacji i fasad. Krion to materiał antybakteryjny, lekki, ekstremalnie odporny, łatwy w konserwacji, przejrzysty jak porcelana, ale odporny na uszkodzenia jak naturalny kamień. Dzięki swoim atutom stosowany jest z sukcesem w wielu sektorach i branżach. Architekci na całym świecie korzystają z tworzywa w projektach szpitali i innych budynków opieki zdrowotnej, ale też restauracji, sklepów, hoteli czy biurowców. Krion sprawdza się we wnętrzach, ale też jako budulec fasad i elewacji dzięki swojej odporności na promieniowanie UV, oraz trudne warunki atmosferyczne, opady, wahania temperatury itd.


Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.


Kontakt:


Krion Polska
ul. Piłsudskiego 75
32-050 Skawina

email: info@krionpolska.pl

telefon: 12 446 61 93

strona internetowa: www.krionpolska.plKontakt jozef: KRION POLSKA

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.