Your browser does not support JavaScript!

Listwy rolkowe

Imię kontaktowe: Prof-Marta Marta Włodarczyk Region: Łódzkie

Miejscowość: Zduńska wola

Firma Prof-Mart
Naszym celem jest wsparcie techniczne oraz dostarczenie systemów transportu wewnętrznego najwyższej jakości w wielu sektorach gospodarki. Współpracujemy i zaopatrujemy firmy: fabryki , sklepy, hurtownie oraz wszystkie firmy w którym odbywa się płynny załadunek oraz rozładunek .

W naszej ofercie posiadamy listwy rolkowe - niezbędne  dla hal produkcyjnych i magazynowych.
Oferowane przez nas listwy rolkowe wykorzystywane są w przenośnikach grawitacyjnych, magazynach wysokoskładowych. Służą do budowy transporterów lub regałów transportujących, nadają się do łączenia stanowisk pracy .
Naszym docelowym zadaniem jest wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów dlatego naszym priorytetem jest systematyczne powiększanie oferty produktów , dbałość o detale oraz krótki termin realizacji dostaw ponieważ wiemy jak ważny jest czas.

Zapraszamy do współpracy.Kontakt Prof-Marta Marta Włodarczyk : Listwy rolkowe

Telefon: +4872408777

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.