Your browser does not support JavaScript!

Willa na placówke bankową,biura,uslugi-wynajme,sprzedam!!!

Imię kontaktowe: Tomasz Region: Śąskie

Miejscowość: Częstochowa
Nieruchomość gruntowa składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 1 775 m2.
W centralnej części nieruchomości znajduje się budynek – dawna willa z początku XX wieku, która po procesie modernizacji i rewitalizacji została przystosowana do celów biurowych na potrzeby BRE BANKU. Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych oraz piwnicy. Łączna powierzchnia budynku to 393m2 w tym:Powierzchnia biurowa 243m2; Powierzchnia sali operacyjnej 57m2; Powierzchnia pomocnicza 37m2; Powierzchnia ciągów komunikacyjnych 56m2.
Bardzo atrakcyjne położenie nieruchomości – w centrum Częstochowy, przy głównej drodze przelotowej Focha a ul.Pułaskiego.Dzięki przystosowaniu pod względem zabezpieczeń, instalacji, rozplanowania pomieszczeń czy ochrony budynek idealnie nadaje się na biuro, placówkę banku bądź siedzibę firmy.Oprócz standardowych instalacji tj. woda i gaz z sieci miejskiej oraz ogrzewania z własnej kotłowni gazowej w budynku znajdują się następujące instalacje: Telewizja przemysłowa – monitoring z zapisem; Ochrona przeciwwłamaniowa – czujniki ruchu; Ochrona przeciwpożarowa – czujniki dymu; Oddzielne zasilanie wybranych komputerów przez UPC; Klimatyzacja (splity w pomieszczeniach); Kontrola dostępu do pomieszczeń skarbcowo kasowych.
Atutami oferty wynajmu sa:Dogodna lokalizacja; Niepowtarzalny, reprezentacyjny styl budynku, który znajduje się w widocznym miejscu; Świetny stan techniczny; Budynek w pełni przygotowany do obsługi klienta; Wysoki komfort wykończenia; Podjazd dla osób niepełnosprawnych; Należący do budynku, ogrodzony parking na 12 samochodów (brama wjazdowa na pilota); Miejski parking na około 40 samochodów znajdujący się przed budynkiem; Trzy odrębne wejścia do budynku; Możliwość wynajmu wraz z umeblowaniem.Cena wynajmu do uzgodnienia.
W razie zainteresowania zostanie przygotowana oferta szczegółowa.Kontakt bezposredni:właśćicie 606437524Kontakt Tomasz: Willa na placówke bankową,biura,uslugi-wynajme,sprzedam!!!

Telefon: 572044155

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.