Your browser does not support JavaScript!

wynajmę mieszkanie w Radlinie

Imię kontaktowe: Drachal mariusz Region: Śąskie

Miejscowość: Radlin
Cena: 780złWynajmę mieszkanie w Radlinie mieszkanie składa się z pokoju w którym jest wersalka,segment natomist w kuchni sa meble kuchenne i piec gazowy ,łazienka sklada sie z wc i prysznica mieszkanie to ma prawie 40 m2.Pelny czynsz wynosi 780 zl i jest tu wliczone moje odstepne,ogrzewanie miejskie,wywóz smieci oraz m 3 wodyi czynsz do spółdzielni .Mieszkanie jest oddalone od Rybnika 6 km ,od Wodzisławia Ślaskiego 6 km i od Żor 15 km,natomiast od Bochumina miasteczka w Czechach koło chałupek 21 km.Miszkanie wynajmę od 15 kwietnia 2014.telefon 510754757...Kontakt Drachal mariusz: wynajmę mieszkanie w Radlinie

Telefon: 510754757

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.