Your browser does not support JavaScript!

wynajmę mieszkanie w radlinie

Imię kontaktowe: Mariusz Region: Polska

Miejscowość: radlin
Cena: 790złWynajmę mieszkanie dużą kawalerkę składającego się z dużego pokoju i dużej widnej kuchni oraz przedpokoju i dużej łazienki. Mieszkanie ma prawie 40 m2 i jest położone na drugim piętrze ,ze względu na jego powierzchnie moze spokojnie mieszkać w nim nie tylko osoba samotna ale nawet rodzina. Mieszkanie jest usytuowane w pobliżu piekarni oraz sklepu spożywczego intermarche oraz basenu krytego. Mieszkanie jest oddalone od centrum Radlina około 1 km ,natomiast od Rybnika około 6 km a od Wodzisławia Śląskiego około 7 km i od Żor około 15 km a od Bochumina miasteczka w Czechach około 21 km zaraz za Chałupkami. Pełny czynsz wraz z odstępnym wynosi 790 zł do tego wliczony jest m3 wody.
Kontakt Mariusz: wynajmę mieszkanie w radlinie

Telefon: +48 5043593

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.