Your browser does not support JavaScript!

ATRAKCYJNE MIESZKANIE NA SPRZEDAZ / ZGIERZ - Zgierz

Imię kontaktowe: Bezposrednio Region: Łódzkie

Miejscowość: Zgierz
Cena: 70333złMieszkanie polozone na 1 pietrze w pieciokondygnacyjnym budynku wielomieszkaniowym. Budynek wyposazony w energie elektryczna, wodociag, kanalizacje i gazociag. Budynek po przeprowadzonej termomodernizacji. Mieszkanie sklada sie z jednego pokoju, kuchni, lazienki wraz z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia uzytkowa lokalu to 31,05 m2. Stan mieszkania dobry. Polozenie nieruchomosci - Zgierz, ul. 3-go Maja 69A Cena wynosi 70.333,33 zl. Mieszkanie mozna ogladac w dniu 15.11.2011 r. o godz. 12:00. Licytacja odbedzie w dniu 17.11.2011 r. o godz. 15:00. Ogloszenie nie jest oferta w rozumieniu prawa cywilnego. Dane kontaktowe:a.malinowski@seneka.net.pl tel. 58 340-67-71 Sygn. KP – 003 AMKontakt Bezposrednio: ATRAKCYJNE MIESZKANIE NA SPRZEDAZ / ZGIERZ - Zgierz

Telefon: 58 3406771

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Mieszkanie sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.