Your browser does not support JavaScript!

Kolobrzeg,mieszkanie w centrum,godne polecenia - Kolobrzeg

Imię kontaktowe: AGORA Nieruchomosci Region: Zachodniopomorskie

Miejscowość: Kolobrzeg
Cena: 395000złLokal mieszkalny polozony na II pietrze (/III) skladajacy sie z trzech pokoi, dwóch balkonów, oddzielnej kuchni, lazienki i osobnego WC. Z kazdego pokoju i kuchni wyjscie na balkon. W pokojach, przedpokoju i kuchni - panele; lazienka, wc - terakota. Ulozenie mieszkania pólnoc-poludnie. Teren posesji zamkniety, brama wjazdowa na pilot. Numer licencji posrednika odpowiedzialnego zawodowo za wykonanie umowy posrednictwa:11454. Niniejsza oferta handlowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych wlasciwych przepisów prawnych.Kontakt AGORA Nieruchomosci: Kolobrzeg,mieszkanie w centrum,godne polecenia - Kolobrzeg

Telefon: E-mail: [od

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Mieszkanie sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.