Your browser does not support JavaScript!

Tanie mieszkanie w ok. Stargardu - Stargard Szczecinski

Imię kontaktowe: Biuro ZCN licencja 104 Region: Zachodniopomorskie

Miejscowość: Stargard Szczecinski
Cena: 80000złSprzedam mieszkanie blisko Stargardu w miejscowosci Malkocinie. Mieszkanie w bloku na I pietrze o pow. 55 m2 skladajace sie z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju oraz lazienki z osobnym WC . Do lokalu przynalezna piwnica. Stan mieszkania do odnowienia. W miejscowosci znajduje sie szkola, swietlica jest bardzo dobre polaczenie ze Stargardem ( komunikacja MZK) , dojazd do Szczecina ( poniemiecka autostrada Szczecin- Chociwel). Atrakcyjna oferta cenowa.Kontakt Biuro ZCN licencja 104: Tanie mieszkanie w ok. Stargardu - Stargard Szczecinski

Telefon: 501329916;

*

*

*Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Mieszkanie sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.