Your browser does not support JavaScript!

Tanio sprzedam 3 pok mieszkanie w Dobrej Nowogardzkiej - Nowogard

Imię kontaktowe: Biuro ZCN Lic. 104 Region: Zachodniopomorskie

Miejscowość: Nowogard
Cena: 109000złOferta Bezposrednia. Atrakcyjne 3 pok. mieszkanie o pow. 46,68 m2 polozone w malym miasteczku Dobra Nowogardzka. Mieszkanie bezczynszowe, wlasne centralne ogrzewanie plus kominek. Do lokalu przynalezna piwnica o pow 8, 67 m2. Mieszkanie zadbane , wymienione okna, lazienka i kuchnia w glazurze, mieszkanie miesci sie na parterze dwu rodzinnego budynku mieszkalnego w centrum miasta. W miejscowosci znajduje sie piekne jezioro, przedszkole, szkola, osrodek zdrowia, urzad gminy, bank.Kontakt Biuro ZCN Lic. 104: Tanio sprzedam 3 pok mieszkanie w Dobrej Nowogardzkiej - Nowogard

Telefon: 501329916

*

*

*

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem


Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Mieszkanie sprzedam

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.


iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.