Your browser does not support JavaScript!

ASYSTENT/KA PREZESA

Imię kontaktowe: Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Region: Śąskie

Miejscowość: Katowice

Centrum
Diagnostyki i Terapii Onkologicznej Sp. z o.o. w Katowicach poszukuje
pracownika na stanowisko:

Asystentka/Asystent Prezesa

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

- Pełna obsługa biura i dbanie o jego sprawne funkcjonowanie w tym
odbieranie i wysyłanie korespondencji, zaopatrzenie w materiały biurowe, dbałość
o urządzenia biurowe etc.,

- Wsparcie w pracy Prezesa Zarządu m.in. poprzez tworzenie agend i
protokołów ze spotkań oraz przygotowywanie prezentacji i raportów na potrzeby
Zarządu,

- Prowadzenie i aktualizacja bieżącej listy spraw/zadań Prezesa,

- Nadzorowanie obiegu dokumentów w firmie oraz obiegu informacji
pomiędzy sekretariatem a innymi działami,

- Prowadzenie korespondencji, komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna w
imieniu Prezesa (spotkania, podziękowania, życzenia świąteczne, korespondencja
grzecznościowa, korespondencja pocztowa),

- Zapewnienie sprawnej organizacji spotkań wewnętrznych i koordynacja
spotkań zewnętrznych,

- Obsługa spotkań biznesowych w tym posiedzeń Zarządu, Rady Nadzorczej,

- Przygotowanie analiz i zestawień,

- Prowadzenie spotkań i prezentacji,

- Reprezentowanie firmy wobec podmiotów administracyjnych i urzędów,

- Wykonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych w języku angielskim,

- Organizacja i koordynacja podróży służbowych,

- Dbanie o wizerunek firmy i wygląd biura.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe,

- Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy zawodowej na podobnym
stanowisku,

- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

- Bardzo dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych i komputera oraz
sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word, Power Point),

- Samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy i
ustalania priorytetów,

- Umiejętność prowadzenia zróżnicowanych spraw w tym samym czasie,

- Odpowiedzialność i wysoka motywacja do rzetelnego wykonywania
powierzonych zadań,

- Komunikatywność
i dyspozycyjność,

- Chęć uczenia się i ciągłego doskonalenia zawodowego,

- Wysoka kultura osobista,

- Entuzjazm podczas wykonywania działań,

- Prawo jazdy kat B.

Pracodawca
oferuje:

- Stabilne
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Niezbędne narzędzia pracy,

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

- Pracę w przyjaznej i rozwijającej się firmie,

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [email protected]

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: AP/01

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie
Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej: ASYSTENT/KA PREZESA

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Administracja, Finanse

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.