GŁÓWNY KSIĘGOWY

Imię kontaktowe: WBS Doradztwo Personalne Region: Podkarpackie

W&BS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i managerów. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za
granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne
oferty pracy dające możliwość rozwoju
zawodowego
i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Nasz Klient to
międzynarodowa firma produkcyjna działająca w branży spożywczej. W związku
z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. podkarpackie

Nr ref. GK/RZ/12

Opis stanowiska pracy:

Przygotowywanie rozliczeń miesięcznych i rocznych oraz raportowanie,

- Kierowanie
zespołem księgowo-płacowym w codziennych działaniach,

- Przygotowywanie
deklaracji podatkowych oraz deklaracji VAT,

- Współpraca z
audytorami i doradcami podatkowymi.

Wymagania:

- Bardzo dobra
znajomość języka angielskiego lub francuskiego – warunek konieczny,

- 4-5 letnie
doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości lub
audycie (preferowane w branży produkcyjnej),

- Wykształcenie
wyższe,

- Znajomość
zasad prowadzenia księgowości w firmach produkcyjnych,

- Dynamiczność,
umiejętność szybkiego uczenia się,

- Prawo jazdy
kategorii B.

Pracodawca oferuje:

- Umowę o pracę
w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Bardzo atrakcyjne
wynagrodzenie,

- Pracę w
międzynarodowym środowisku,

- Możliwość
rozwoju.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [email protected].

W temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: GK/RZ/12

Dołącz do
najlepszych!

Zapraszamy do
odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane kontaktowe:

W&BS Doradztwo Personalne

ul. Grochowa 7

30-731 Kraków

tel. (0-12) 398 41 44

fax. (0-12) 398 41 10

Prosimy o
dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr
133 poz. 883)".

Kontakt WBS Doradztwo Personalne: GŁÓWNY KSIĘGOWY

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Administracja, Finanse

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe