Your browser does not support JavaScript!

Pracownik biurowy

Imię kontaktowe: A.C. Logistyka Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa

Poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik biurowy

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PBL/12/10

Zakres obowiązków:
-organizacja pracy biura
-zarządzanie przepływem dokumentów
-wprowadzanie danych do systemu
-przygotowywanie raportów

Wymagania:
-wykształcenie min. średnie
-bardzo dobra organizacja pracy
-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
-znajomość obsługi pakietu MS oFFice (w szczególności Excel i Word)
-mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:
-umowę o pracę
-atrakcyjny pakiet socjalny
-ubezpieczenie medyczne dla pracownika i jego rodziny
-ciekawą pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) wraz z nr ref. PBL/12/10 na adres:
ac.logistyka@gmail.com

W aplikacjach prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997, nr 133, poz 883)"

Kontakt A.C. Logistyka: Pracownik biurowy

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Administracja, Finanse

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.