dekarz/cieśla/blacharz - ekipa niemcy

Imię kontaktowe: contact Region: Niemcy

Miejscowość: Schlierbach

ZAINTERESOWANY WYJAZDEM OD ZARAZ?
DZWOŃ: 605 372 100 od pn do pt w godzinach 8-15

Agencja zatrudnienia GP People (KRAZ 4972) dla niemieckiego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

dekarz / cieśla / blacharz - EKIPA NIEMCY
miejsce pracy: Niemcy / Schlierbach / Badenia Wirtembergia
region: zagranica

wymagania:
- poszukujemy 2 doświadczonych dekarzy
- poszukujemy 2 doświadczonych cieśli
- poszukujemy 1 doświadczonego blacharza
- mile widziany j. niemiecki
- mile widziane ekipy

opis stanowiska:
- montaż konstrukcji dachowych (elementy dachowe, dachówki, okna dachowe – przygotowanie i montaż)

oferujemy:
- stałą pracę na warunkach niemieckich, zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
- praca od zaraz na czas nieokreślony
- zakwaterowanie w zadbanym mieszkaniu 3-pokojowym o niemieckich standardach z 2 łazienkami i 1 kuchnią dla wspólnego użytku 5 osób koszt 150€/os.
- mieszkanie wyposażone w niezbędne naczynia i przedmioty codziennego użytku.
- możliwy dostęp do Internetu koszt 10€.
- praca na terenie Schlierbach w Badenii Wirtembergii
- wynagrodzenie zależne od kwalifikacji, doświadczenia i znajomości języka niemieckiego od 11 do 14 € brutto/h.
- praca 45 h tygodniowo, możliwa większa ilość nadgodzin.

CV w j. niemieckim, referencje, świadectwa pracy i zdjęcia wykonywanych prac proszę wysyłać na adres: [email protected]

W liście prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”

Kontakt contact: dekarz/cieśla/blacharz - ekipa niemcy

Telefon: 566510470

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Budownictwo, Remonty

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe