Your browser does not support JavaScript!

Elektryk Hydraulik Spawacz Niemcy

Imię kontaktowe: ewiko Region: Niemcy

Miejscowość: koln
Cena: 8000zł

Ewiko Personal sp z.oo
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy . .(Nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8458) Zatrudniamy wielu fachowców w zawodach jak: elektryk, hydraulik, monter instalacji sanitarnych.
Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:

Elektryk , Hydraulik, Spawacz, (k/m)
Obowiazki:
Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym zawodem
Wymagania:
- Wyuczony zawód Hydraulik, Elektryk, lub Spawacz
- 2-letnie doświadczenie zawodowe
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Warunek konieczny

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Dieta za każdy przepracowany dzień
- Dodatki branżowe i taryfowe (BZA)
- Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową
- Dodatek za nadgodziny w niedziele i swieta
- Organizacja zakwaterowania
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:
[email protected]
Więcej informacji:
Kontakt:
Tel. Kom. 668188682
W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obejmującym przesłane CV, w tym imię, nazwisko, email, datę urodzenia, adres zamieszkania, wykształcenie przez Ewiko Personalsspółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Oleska 121 B/10 w Opolu (45-231 Opole) dla celów związanych z pośrednictwem pracy, pośrednictwem do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych, poradnictwa zawodowego, doradztwa personalnego lub pracy tymczasowej, jak również do przekazywania moich danych osobowych w zakresie celem w/w przewidzianym na rzecz innych podmiotów, w tym spółki EWIKO Personal GmbH z siedzibą w Köln przy ul. Walter-Meckauer-Straße 33a.
Oświadczam, że zostałem poinformowany przez Ewiko Personal spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością o prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, aktualizowania, uzupełniania, sprostowania, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach, gdy administrator danych zamierza je przekazać innemu administratorowi danych.

Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt ewiko: Elektryk Hydraulik Spawacz Niemcy

Telefon: 668188682

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Budownictwo, Remonty

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.