Your browser does not support JavaScript!

Poszukiwani spawacze -Niemcy

Imię kontaktowe: Sidrom Region: Niemcy

Agencja zatrudnienia Sidrom poszukuje dla swojego klienta dwóch osób do pracy na
stanowisko spawacza.

Opis stanowiska:
Główne obowiązki to spawanie metodą elektryczną(najczęściej spoina pachwinowa), jest to spawanie konstrukcji statków. Znajomość języka jest warunkiem koniecznym (przez jedną z osób).

Praca od 07.01.2019 r.

Miejsce pracy: okolice Frankfurtu na Menem.

Wymagania:
• doświadczenie w branży,
• chęci do pracy,
• znajomość języka niemieckiego,
• własne auto.

Pracodawca oferuje:
• zapewnienie zakwaterowania(pobyt opłaca pracownik)
• umowę o pracę,
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji,
• zapewnienie bezpiecznej pracy.

Wymaganiem koniecznym jest znajomość przez jedną z osób języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
Odległość od miejsca pracy to max do 20km, zazwyczaj jest to ok 10km.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: busko@sidrom.net
Dział Rekrutacji
882 136 687

Kontakt Sidrom: Poszukiwani spawacze -Niemcy

Telefon: 882136687

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Budownictwo, Remonty

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.