DORADCA DS. TECHNICZNO HANDLOWYCH - KLIMATYZACJA

Imię kontaktowe: Interimax Region: Polska

Miejscowość: woj.podkarpackie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich
i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości
pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Obszarem
działalności naszego Klienta jest promocja, sprzedaż oraz specjalistyczne
doradztwo w zakresie oferowanych urządzeń HVAC. Obecnie wspomagamy naszego
Klienta w realizacji projektów rekrutacyjnych poszukując Kandydatów na
stanowisko:

DORADCA DS. TECHNICZNO HANDLOWYCH -
KLIMATYZACJA

MIEJSCE PRACY: WOJ. PODKARPACKIE

Nr
ref.: DTHKLIMATYZACJA/12/12/PODKARPACKIE

Cel pracy:

Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży na powierzonym terenie.
Bieżący kontakt z obecnymi klientami firmy (inwestorzy, biura projektowe) w
zakresie technicznym, handlowym i
szkoleniowym. Rozbudowa bazy klientów. Prowadzenie monitoringu działań
konkurencji.

Obowiązki:

· Pozyskiwanie
nowych klientów jak i współpraca z dotychczasowymi klientami firmy w zakresie
technicznym i handlowym na powierzonym terenie,

Fachowe doradztwo
techniczne,

Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z instalatorami, biurami
projektowymi jak i generalnymi wykonawcami,

Organizacja i
prowadzenie prezentacji i szkoleń dla biur projektowych oraz instalatorów ,

Przygotowywanie
ofert technicznych i cenowych,

Nadzór nad
realizacją dostaw urządzeń i wykonawstwa instalacji,

Monitoring rynku
branżowego,

Skuteczna
współpraca z innymi działami firmy,

Godne
reprezentowanie firmy na podległym terenie,

Działania
marketingowe.

Wymagania:

Znajomość
lokalnego rynku inwestycji (zakłady przemysłowe, biura projektowe, inwestorzy
budowlani, firmy wykonawcze)

Doświadczenie w
prowadzeniu procesu sprzedaży (od wyszukania kontaktów, poprzez prezentację i
etap negocjacji, ofertowanie, aż do realizacji zamówienia)

Wykształcenie
wyższe mile widziane kier. klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, kriogenika,
inżynieria środowiska,

Minimum 2-letnie
doświadczenie na podobnym stanowisku ( wiedza na temat klimatyzacji i
wentylacji, chłodnictwa oraz umiejętność doboru urządzeń),

Umiejętność
przygotowania projektu w programie Auto Cad będzie dużym atutem,

Znajomość języka
angielskiego w stopniu dobrym,

Prawo jazdy kat.
B.

Ponadto od
kandydata oczekujemy:

Skuteczności
(zamykanie sprzedaży, docieranie do informacji na danym terenie, upór w
osiąganiu celów)

Samodzielności

Dobrej organizacja
pracy (praca w systemie „Home Office”)

Umiejętności
negocjacji

Umiejętności pracy
pod presją czasu

Kreatywnego
myślenia

Wysokiej kultury osobistej

Oferta:

Praca w prestiżowej
firmie z branży HVAC

Stabilne
zatrudnienie (umowa o pracę)

Wynagrodzenie
podstawowe od 3400 zł do 5700 zł brutto

Atrakcyjne premie
uzależnione od wyników

Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)

Możliwość rozwoju
podczas profesjonalnych szkoleń produktowych

Jasno określona
ścieżka rozwoju i awansu

Jeśli jesteś zainteresowany
powyższą ofertą prześlij nam swoje CV ze zdjęciem oraz List Motywacyjny na adres:
[email protected]

W tytule maila proszę wpisać DTHKLIMATYZACJA /12/12/PODKARPACKIE

Aplikacje
prosimy wysyłać do dnia 25.12.2012

DZIĘKUJEMY ZA NADESŁANE APLIKACJE,
INFORMUJEMY, ŻE ODPOWIEMY NA WYBRANE OFERTY. NADESŁANYCH DOKUMENTÓW NIE ZWRACAMY.

Kandydatury bez nr referencyjnego
w temacie maila nie będą rozpatrywane.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej
klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp.
z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r.
Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

INTERIMAX Sp. z. o. o. S.K.A.

Certyfikat
o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję
zatrudnienia (3970)

Kontakt Interimax: DORADCA DS. TECHNICZNO HANDLOWYCH - KLIMATYZACJA

Telefon: ...........

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Handel, Sprzedaż, Marketing

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe