Doradca Klienta Biznesowego

Imię kontaktowe: DUON Region: Kujawsko-pomorskie

Jeśli chcesz rzucić wyzwanie monopolistom energetycznym i dołączyć do firmy, której możliwości rozwoju są dwukrotnie wyższe niż zasoby ludzkie wyślij aplikację na stanowisko:

DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

Miejsce pracy: na terenie województwa

Zadania:
- aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
- doradztwo biznesowe w zakresie naszych usług (taryfy energetyczne prąd/gaz, dystrybucja, fotowoltaika, audyty)
- rozwijanie bazy klientów w podległym regionie
- bieżące raportowanie działań sprzedażowych
- praca o charakterze mobilnym, obejmująca swoim zasięgiem region zamieszkania

Aplikuj, jeśli:
- posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów min. 1 rok
- posiadasz wykształcenie min. średnie
- motywuje Cię realizowanie planów sprzedażowych
- chcesz oferować Klientom produkt, którego potrzebują
- masz silną osobowość i wysokie zdolności interpersonalne
- jesteś silnie zmotywowany, zaangażowany i pracowity
- posiadasz prawo jazdy kat. B

Zarobki:
- dajemy Ci działający i motywujący system prowizyjny
- przeciętny doradca w naszej firmie zarabia 80-100 tyś zł netto rocznie
- jeżeli jesteś dobry, zakładamy że zarobisz 150-250 tyś zł netto rocznie
- jeżeli jesteś wybitny, w zasięgu masz zarobki 300 tyś +

Dlaczego warto?
- zatrudnienie w Spółce działającej na europejskim rynku energii
- wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system prowizyjny
- atrakcyjny pakiet szkoleń i coachingów sprzedażowych
- nowoczesne narzędzia, niezbędne do efektywnej pracy (telefon, laptop, tablet, samochód)
- dla najlepszych – szybka ścieżka awansu na Kierownika zespołu!

Co dostaniesz:
- komplet wiedzy teoretycznej i praktycznej w formie szkoleń stacjonarnych i terenowych
- już pierwszego dnia pracy w terenie będziesz miał szansę wygrać i pokazać się w pierwszym konkursie
- doskonale wiedząc, czym jest dobra atmosfera i wspaniały zespół – zapewnimy Ci wsparcie najlepszych
- przekonując nas do swoich umiejętności - możesz otworzyć sobie drogę do rozwoju jako manager

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w DUON Sprzedaż Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Kontakt DUON: Doradca Klienta Biznesowego

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Handel, Sprzedaż, Marketing

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe