Sprzedawca w Swarzędzu

Imię kontaktowe: Jacek Region: Wielkopolskie

Miejscowość: Swarzędz

Szukamy osób do pracy w jednym z marketów na terenie Swarzędza.

Oferujemy:
- umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym;
- praca w pełnym wymiarze godzin, grafik ustalany na podstawie dyspozycyjności;
- praca w wybrane dni - za pomocą panelu pracownika decydujesz ile dni i godzin pracujesz (można pracować na pełen etat lub dorywczo);
- wynagrodzenie godzinowe;
- bezpłatne szkolenie z zakresu kasy fiskalnej;
- zatrudnienie online lub osobiście w siedzibie biura w Poznaniu;
- tygodniowy system wypłat, bądź miesięczny - do wyboru;
- stawka 15,00 zł/h.

Obowiązki:
- profesjonalne przyjęcie i obsługa klienta;
- sprawdzanie cen/etykiet towaru;
- obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych.

Oczekiwania:
- dyspozycyjność od zaraz;
- aktualna ks. Sanepid.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy od zaraz proszę o tel: 884 007 203.

Zapraszamy również bezpośrednio do biura w Poznaniu: FallWork ul. Towarowa 35, piętro 5, od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

Ilość wakatów: 3

Zatrudniamy również obcokrajowców posiadających wizę 09 oraz status studenta dziennego lub kartę polaka.
Затруднюємо також іноземців, які мають візу тип 09 та статус студента стаціонару або Карту поляка.

Ogłoszenie wystawiła Agencja Pracy FallWork nr 6231.

Proszę o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Kontakt Jacek: Sprzedawca w Swarzędzu

Telefon: 884-007-203

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Handel, Sprzedaż, Marketing

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe