Your browser does not support JavaScript!

Zatudnię

Imię kontaktowe: Renata W Region: Mazowieckie

Miejscowość: Warszawa

Opiekun sklepu/sprzedawca internetowy
Opis stanowiska pracy
- wprowadzanie produktów na stronę internetową (tworzenie i redagowanie opisów,

obróbka i dodawanie zdjęć),
- telefoniczna obsługa klienta,
- realizacja zamówień,
- aktualizacja cen i promocji na stronie internetowej,
- monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej i analiza działań konkurencji
-aktywne prowadzenie sprzedaży sklepu internetowego i platform sprzedażowych

obsługa zamówień (wysyłka, rozliczenia, logistyka)
- opracowywanie i wdrażanie promocji i innych akcji marketingowych kierowanych do

klientów z segmentów B2B (newsletter, promocje okresowe, itp.)
- prowadzenie kampanii marketingowych (google, social media, etc.)
Wymagania:
- doświadczenie w aktywnym zarządzaniu i prowadzeniu sprzedaży sklepu internetowego

oraz platform sprzedażowych,
- dobra organizacja czasu pracy, rzetelność i uczciwość i samodzielność
- komunikatywność i otwartość na klienta
- znajomość zasad gramatyki i ortografii- znajomość działania mediów

społecznościowych
- zdolności organizacyjne i interpersonalne
- dobra znajomość aplikacji MsOffice, Google Analytics
Mile widziane:
- znajomość zagadnień SEO oraz umiejętność projektowania graficznego
- język angielski

693 706 107

Kontakt Renata W: Zatudnię

Telefon: 693 706 10

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Internet / Multimedia

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.