Programista .NET

Imię kontaktowe: Agata Region: Małopolskie

Miejscowość: Kraków

UNITY-T Sp. z o. o.

Firma UNITY-T Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2002 roku. Od początku, głównym celem naszego funkcjonowania jest usprawnienie pracy biznesowej Klientów poprzez wsparcie zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Kontrahentom oferujemy kompleksowe wsparcie na zasadzie outsourcingu IT. Duże doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych projektów pozwala nam na sprawne nadzorowanie wdrożeń, organizowanie nowej struktury informatycznej, jak również dopasowanie środowiska technologicznego do wymagań Klienta, a zasada tworzenia kompleksowych rozwiązań przez zespoły gwarantuje poczucie „własności aplikacji”. Obecnie w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rozbudowujemy nasz oddział w Krakowie, powiększamy pracujące zespoły oraz tworzymy nowe.

Dołącz jako pełnoetatowy pracownik do naszego zespołu w Krakowie jako:

.NET Developer
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer referencyjny: KR/N/NET
Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku będzie obejmowała tworzenie i rozwijanie oprogramowania realizującego obsługę specyficznych procesów biznesowych w aplikacjach klasy ERP, CRM, BPM, a także narzędzi wspierających przygotowywanie klakulacji. Projekty realizowane w tym zespole będą organizowane w oparciu o Scrum z wykorzystaniem C#. Użytkownikami tych aplikacji są firmy usługowe i towarzystwa ubezpieczeniowe.

W zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia, będziesz odpowiedzialna/y m.in. za:

- Projektowanie, implementację oraz testowanie nowych komponentów, modułów i aplikacji
- Przekładanie na język techniczny wymagań biznesowych
- Usuwanie błędów w istniejącym oprogramowaniu
- Testowanie aplikacji na poziomie testów jednostkowych i integracyjnych
- Analizę kodu
- Optymalizację istniejących aplikacji

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomości języka C# i środowiska .NET
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji WinForms i ASP.NET
- Znajomość baz danych
- Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

Dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość:

- Wzorcy projektowych
- TDD
- Metodyki Agile (Scrum i/lub Kanban)
- Git

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
- „Własność kodu” - każdy zespół odpowiada kompleksowo za ostarczenie gotowej aplikacji
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
- Udział w realizacji dużych projektów informatycznych w Polsce
- Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
- Elastyczne godziny pracy (biuro jest czynne od 6:00 do 20:30, to Ty decydujesz!)
- Każdy zespół ma własne pomieszczenia, a nie open space

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za na maila: [email protected] z dopiskiem "K/P/NET".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Kontakt Agata: Programista .NET

Telefon: 512154715

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: IT, Komputery, Informatyka

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe