KIEROWCA AUTOBUSU (Bergen, Niemcy)

Imię kontaktowe: UBT-PERSONAL Region: Niemcy

Miejscowość: Bergen

Firma UBT Personal od ponad 8 lat specjalizuje się w organizacji legalnego zatrudnienia. UBT Personal posiada oferty pracy w kraju i za granicą dla specjalistów różnych branż. W chwili obecnej poszukujemy pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

• Umowę o pracę na czas nieokreślony, na niemieckich warunkach
• Praca na pełny etat plus nadgodziny
• Wynagrodzenie 1800 Euro Brutto plus nadgodziny oraz inne dodatki
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych także w trakcie zatrudnienia
• Pomoc koordynatora na miejscu

Obowiązki:

• Przewóz dzieci brytyjskich
• Kontrola pojazdu przed każdym przejazdem

Wymagania:

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, albo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację z pasażerami. Będzie ona weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej.
• Prawo jazdy kat. D
• Niekaralność
• Mile widziane doświadczenie jako kierowca autobusu

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim albo niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

[email protected]

W tytule maila prosimy o podanie: KIEROWCA, BERGEN

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

-w języku niemieckim: „Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

-w języku polskim: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Kontakt UBT-PERSONAL: KIEROWCA AUTOBUSU (Bergen, Niemcy)

Telefon: 71 786 4344

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Kierowcy, Kurierzy, Transport

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe