Opiekunka dla starszej Pani

Imię kontaktowe: Concordia Region: Niemcy

Nowa oferta 07/CV/2016
Miejscowość: 26349 Jade ( ok 80 km powyżej Bremy )
Start: koniec listopada/początek grudnia
Poszukujemy spokojnej opiekunki dla starszej pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
Podopieczną jest starsza Pani lekko ograniczona ruchowo.
Cierpi na inkontynencję.
Podopieczna mieszka z synem i dziewczyną syna,
oboje pracują na farmie przy domu.
OPIEKUNKA NIE ZAJMUJE SIĘ FARMĄ!
Do swojej dyspozycji opiekunka ma dostęp do internetu,
pokój z osobną łazienką.
Obowiązki:
- prowadzenie domu
- mycie podopiecznej
- zmiana pieluch
- asekuracja podczas chodzenia
- zakupy
Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
ciągłe ubezpieczenie,
składki zdrowotne oraz społeczne,
formularz A1,
karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenie Zdrowotnego),
na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu
w Niemczech,
ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny,
zakup biletu na małego busa lub autokar lub zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€,
bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc,
opiekę koordynatora na miejscu,
zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznej,
wsparcie i kontakt z biurem Concordia,
zdobycie doświadczenia,
możliwość podszkolenia języka niemieckiego,
często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych.
CV w języku niemieckim lub polskim zawierającym opis doświadczenia w języku niemieckim prosimy przesyłać na adres:
[email protected] lub [email protected]
Cena netto: 1200€, składki od średniej krajowej,
Cena przy działalności gospodarczej lub gewerbe 1500€
Ania: 534 483 111, 32 729 81 54, 511 094 147
Paulina: 515 633 746, 32 718 64 58
Natalia: 504 131 616, 32 718 65 20

Kontakt Concordia: Opiekunka dla starszej Pani

Telefon: 515633746

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pomoc domowa, Opiekunki

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe