Your browser does not support JavaScript!

Opiekunka osób starszych- Dettenheim

Imię kontaktowe: Professional Care24 Region: Niemcy

Miejscowość: Dettenheim
Cena: 5000zł

Nr oferty: 350/2016
Miejsce pracy: 76706 Dettenheim
Firma: Professional Care 24 sp. z o.o.
Termin: od 3 października

Professional Care 24 Sp. z o.o. to certyfikowana agencja zatrudnienia u numerze KRAZ: 10379. Zatrudniamy opiekunki/opiekunów osób starszych, którzy świadczą usługi w domu pacjenta na terenie Niemiec. Zależy nam na budowaniu długotrwałej i pozytywnej współpracy z naszymi pracownikami. Umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez ukończenie kursu opiekuna osoby starszej, obejmującego część teoretyczną jak i praktyczną. Uczestnicy szkolenia, które odbywa się w Domu Pomocy Społecznej, uzyskują certyfikat zawodowy. Celem zmniejszenia bariery językowej udostępniamy bezpłatne materiały do nauki języka niemieckiego. Jeśli po przeczytaniu naszej oferty jesteś przekonana/y, że opieka nad osobami starszymi w Niemczech to zajęcie dla Ciebie, skontaktuj się z nami.
Certyfikat Agencji Zatrudnienia: 10379

Opis Stanowiska:
Pani 89 lat-160 cm-70 kg. Choruje na reumatyzm oraz na osteoporozę. Po wylewie ma sparaliżowaną rękę. Porusza się głównie przy balkoniku lub na wózku inwalidzkim. Potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się, ubieraniu/rozbieraniu, pielęgnacji ciała
Pan 87 lat – 160 cm -85 kg. Pan ma problemy z poruszaniem się. Choruje na nowotwór oraz ma problemy z krążeniem. Porusza się głównie o kulach. Potrzebuje wsparcia przy poruszaniu się, ubieraniu/rozbieraniu. Dostępne są: wózek inwalidzki, balkonik, winda przy wannie, krzesło toaletowe. Do obowiązków należy prowadzenie gospodarstwa domowego. Państwo mieszkają w domu jednorodzinnym. Dla opiekunki przewidziano osobny pokój.

Wymagania:
Gotowość do podjęcia pracy na min. 2 miesiące. Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
Oferujemy legalną pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych w Niemczech (druk A1, ZUS), kartę EKUZ uprawniającą do korzystania ze świadczeń zdrowotnych podczas pobytu w Niemczech. Bezpłatny dojazd do Klienta. Zarobki od 800 do 1400 euro netto w skali miesiąca. Uzależnione od znajomości języka. Składka ZUS odprowadzana od kwoty 3959 PLN (tzw. średnia krajowa). Praca jest świadczona na podstawie umowy zlecenia. Dla każdego nowego kandydata, który przyjdzie osobiście podpisać umowę, przewidziano prezent w postaci słownika tematycznego (polsko-niemieckiego), stworzonego specjalnie dla Opiekunów Osób Starszych w Niemczech.

Kontakt:
Professional Care Sp. z o.o. ul. Graniczna 9/1b 87-100 Toruń tel. (56) 471 30 03, 512 897 991, 512-897-967 lub mail:[email protected]
Link do formularza aplikacyjnego on-line: http://www.professionalcare24.pl/kontakt.html
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Professional Care24: Opiekunka osób starszych- Dettenheim

Telefon: 512897967

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pomoc domowa, Opiekunki

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.