Opiekunka towarzysząca do samotnej 89 letniej Pani w Satteldorf

Imię kontaktowe: Work Express Sp. z o.o. Region: Niemcy

Miejscowość: Satteldorf
Cena: 5000zł

Miejsce pracy: Niemcy
Satteldorf

Work Express Sp. z o.o. Agencja Pracy Work Express sp. z o. o., certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116, aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze Opiekunek/ów Osób Starszych.

PRACA OD ZARAZ!
NIE CZEKAJ ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Opis stanowiska:

• Dotrzymywanie towarzystwa - pani w wieku 89 lat
• Wsparcie w codziennych obowiązkach domowych
• Aktywne spędzanie czasu – rozmowy, spacery, itp.
• Bardzo atrakcyjne miejsce, miła i pomocna rodzina, wysoki standard

Wymagania:

• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Łagodne, przyjacielskie usposobienie, cierpliwość, rzetelność
• Mile widziane referencje

Oferujemy:

• Wyjazd na 6-8 tygodni
• Termin rozpoczęcia pracy 12 grudnia
• Najkorzystniejsza forma legalnego zatrudnienia – UMOWA O PRACĘ
• Wynagrodzenie do 1400 euro netto (na rękę)
• Ubezpieczenie społeczne – pracodawca opłaca wszystkie składki ZUS od średniej krajowej tj. 3746 zł zł brutto
• Dokument A1 – potwierdzający legalność pracy za granicą
• Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego – karta EKUZ
• Zapewniona ciągłość pracy – okres składkowy zaliczany do emerytury
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu
• Wsparcie Koordynatora przez cały okres współpracy
• Odrębne wynagrodzenie za każdą poleconą osobę, program POLEĆ NAS!

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.