Your browser does not support JavaScript!

Pan Frank (48) poszukuje opiekunki Essen

Imię kontaktowe: GoWork Region: Wielkopolskie

GoWork.pl
Jesteśmy uznaną agencją pracy tymczasowej, działającą od 1990 roku na polskim rynku. Działamy również na rynku europejskim. Dzięki naszej pomocy setki osób bezrobotnych znajdują pracę. Obecnie prowadzimy stałą rekrutację na stanowisko:

Praca Niemcy, opieka nad osobami starszymi,
Pan Frank (48) poszukuje opiekunki
Essen

Stan zdrowia:
- bezwład/paraliż
- inkontynencja

Obowiązki:
- pranie
- gotowanie
- robienie zakupów
- ubieranie/rozbieranie
- pomoc w myciu
- transfer z łóżka na wózek

Wymagania:
- kobieta
- doświadczenie w opiece
- dostateczna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- legalne zatrudnienie
- opiekę konsultanta
- zakwaterowanie i wyżywienie
- zorganizowanie wyjazdu d/z Niemiec
- wynagrodzenie rzędu:1070-1100 euro netto
- dla wybranych osób możliwość stałej współpracy
na podstawie umowy rocznej

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na magdalena.kujawa@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer 796 898 761 podając swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego.
ODDZWONIMY !

Kontakt GoWork: Pan Frank (48) poszukuje opiekunki Essen

Telefon: 796898761

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pomoc domowa, Opiekunki

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.