Dyspozytor centrum monitorowania alarmów

Imię kontaktowe: Karolina Region: Wielkopolskie

Miejscowość: Poznań

Agencja
ochrony Impuls Security Polska działa na wielkopolskim rynku wykonując szeroko
rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz
dla Klientów prywatnych.

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie
poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

(nr ref.: DS/IS)

Czego
oczekujemy:

Wykształcenie minimum średnie

Doświadczenie w pracy w ochronie

Samodzielność w działaniu

Bardzo dobra organizacja pracy

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (znajomość sprawdzamy za pomocą
testu)

Orzeczenie o
stopniu niepełnosprawności – wymóg
konieczny !!

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej i zatrudniamy wyłącznie osoby posiadające
orzeczenie o niepełnosprawności lub rentę.

Zakres obowiązków:

Obsługa stacji monitorowania alarmów

Raportowanie i przyjmowanie zgłoszeń

Kontrola bezpieczeństwa centrali firmy

Nadzór nad powierzonymi dokumentami

Co oferujemy:

pracę w młodym, dynamicznym zespole

stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

  • możliwość
    rozwoju zawodowego

CV wraz z informacją o
niepełnosprawności
z dopiskiem „DYSPOZYTOR” prosimy przesyłać na adres

[email protected]

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Do
przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celu
realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacji oraz na potrzeby
pośrednictwa z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U.
97.133.883)

Kontakt Karolina: Dyspozytor centrum monitorowania alarmów

Telefon: 517 574 235

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe / Inne

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe