Your browser does not support JavaScript!

Hafciarz/ hafciarka

Imię kontaktowe: contact Region: Niemcy

Miejscowość: Dreieich
Cena: 1800zł

Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego niemieckiego Klienta, poszukuje aktualnie Kandydata na stanowisko:
hafciarz / hafciarka

nr referencyjny: haf/05/15
miejsce pracy: Niemcy / Hesja / Dreieich

wymagania niezbędne:
- doświadczenie na ww. stanowisku
- mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego
- przyjmowanie, klasyfikowanie i kontrolowanie wykonywanego zamówienia

opis stanowiska:
- praca na stanowisku hafciarza / hafciarki, Kandydat /ka obsługująca maszynę do haftu zajmuje się ręcznym przemieszczaniem tkaniny, natomiast obsługa automatu hafciarskiego polega na nadzorowaniu wykonania haftu przez maszynę. Proces powstawania haftu zaczyna się od opracowania
specjalnego programu hafciarskiego. Następnie program importowany jest do panelu sterującego automatem
- przygotowywanie maszyny do wykonania haftu;
- kontrolowanie jakości, pakowanie
- prowadzenie dokumentacji wykonanej pracy;
- 160 h pracy tygodniowo
- porządkowanie stanowiska

oferujemy:
- 1800 eur brutto
- darmowe zakwaterowanie
- stałą pracę na niemieckich warunkach

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji w języku polskim lub niemieckim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji i zdjęciem na adres e-mail: contact@gppeople.pl Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, które nie będą zawierały prawidłowego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Kontakt contact: Hafciarz/ hafciarka

Telefon: 566331124

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe / Inne

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.