TOKARZ MANUALNY

Imię kontaktowe: WBS Region: Belgia

W&BS
Doradztwo Personalne
jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż
technologicznych
oraz produkcyjnych.
Wspierając prestiżowe projekty w
Polsce, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne
oferty
pracy
dające możliwość rozwoju
zawodowego
i realizacji indywidualnych planów życiowych.

W&BS Doradztwo Personalne, dla
jednego ze swoich belgijskich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Nr ref: TK/BE/12

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska pracy:

- Obsługa tokarek konwencjonalnych.

- Produkcja elementów maszyn w
oparciu o rysunek techniczny.

- Kontrola jakości wykonanych
elementów.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na
podobnym stanowisku.

- Umiejętność precyzyjnej obsługi
tokarek konwencjonalnych.

- Umiejętność czytania rysunku
technicznego.

- Komunikatywna znajomość języka
angielskiego / niemieckiego

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie Belgijskiej umowy o pracę (dającej prawo m.in. do
pobierania zasiłku socjalnego na dzieci).

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Przyjazne środowisko pracy.

Pomoc osoby polskojęzycznej na miejscu.

Osoby
zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: [email protected]

W
temacie maila prosimy wpisać numer referencyjny: TK/BE/12

Zapraszamy
również do odwiedzenia naszej strony internetowej www.wbspraca.pl

Dane
kontaktowe:

W&BS
Rozwiązania Personalne

ul.
Grochowa 7

30-731
Kraków

tel. (0-12) 398 41 44

fax.
(0-12) 398 41 10

Prosimy
o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr
133 poz. 883)".

Kontakt WBS: TOKARZ MANUALNY

Telefon: 123984144

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pozostałe / Inne

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe