Fizjoterapeuta - praca w Niemczech wysokie wynagrodzenie

Imię kontaktowe: Katarzyna Region: Śąskie

Miejscowość: Katowice

O naszej firmie

Jesteśmy niemiecką firmą, która współpracuje z firmami posiadającymi przychodnie na terenie całych Niemiec , Austrii oraz Szwajcarii.
Legalna praca według niemieckiego kodeksu pracy , z wszelkimi świadczeniami socjalnymi.
Miejsce wykonywania pracy jest dostosowane do życzeń lokalizacyjnych terapeuty.

Nasi Kandydaci /Kandydatki w szybkim terminie od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę , według niemieckiego kodeksu pracy , bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Praca w przychodniach fizjoterapeutycznych zgodnie z wykształceniem.

Obowiązki:

- Dokonywanie oceny stanu osoby, która ma być poddawana zabiegom fizjoterapeutycznym oraz wykonywanie badań czynnościowych, niezbędnych do programowania i kontrolowania procesu fizjoterapii,
- Programowanie i wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych , w tym masażu i stosowanie metod fizjoterapii.
- Nauczanie pacjentów posługiwania się wyrobami medycznymi, które są przedmiotami ortopedycznymi i środkami pomocniczymi wykonywanymi na zamówienie lub metodami produkcji seryjnej.
- Współpraca z pielęgniarką w opracowaniu indywidualnego planu i potrzeb osób objętych opieką.
- Prowadzenie dokumentacji medycznej , etc

Wymagania:

- wykształcenie fizjoterapeuty;
- Jeśli istnieje,jednak nie konieczna nostryfikacja dyplomu na terenie Niemiec
- znajomość języka niemieckiego na poziomie A2+
referencje,świadectwa pracy kursy językowe etc będą dodatkowym atutem;
- zaangażowanie,profesjonalizm oraz umiejętność pracy w sytuacjach stresujących
- empatia i pogodne usposobienie

Nasza oferta

Oferujemy

- pracę w przychodniach fizjoterapeutycznych;
- umowa o pracę na czas nieokreślony według niemieckiego kodeksu pracy z pełnym
ubezpieczeniem (nawet rodziny) oraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi;
- wynagrodzenie miesięczne od przed nostryfikacją 2000 EUR(ok.9000 zł)
do po nostryfikacji miesięcznie 3.600 EUR (ok.15500 zł)brutto (w zależności od wykształcenia , doświadczenia oraz znajomości języka);
- wakacyjne oraz świąteczne dodatki + dodatki za niedziele , święta, nocki oraz zmianowy system pracy;
- pomoc nostryfikacji zawodu w Niemczech;

Sposób aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz informacji dotyczącej rejonu i terminu planowanego wyjazdu na adres @ lub kontakt pod numerem +48 797-458-095

Kontakt Katarzyna: Fizjoterapeuta - praca w Niemczech wysokie wynagrodzenie

Telefon: 797-458-095

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Praca Fizyczna

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe