Your browser does not support JavaScript!

Mechanik samochodowy - Norwegia

Imię kontaktowe: LSJ Region: Skandynawia

Miejscowość: Norwegia

MECHANIK SAMOCHODOWY – NORWEGIA
Specjalizujesz się w naprawach samochodów osobowych?
Oferujemy pracę w niemal każdym markowym serwisie w Norwegii.

ZAPEWNIAMY:
 wynagrodzenie od 187 NOK/h brutto + 10,2% dodatku urlopowego
 dla ekspertów, z odpowiednimi szkoleniami, możliwa negocjacja stawki
 legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
 długoterminowe kontrakty z możliwością przedłużenia
 kompletne ubranie robocze i niezbędne narzędzia
 ubezpieczenie
 stałe wsparcie polskojęzycznego konsultanta
 organizację zakwaterowania
 możliwość zakupu biletu lotniczego (opłata zostanie odliczona od pierwszej wypłaty)
 po rozpoczęciu pracy - opcjonalnie - bezpłatne kursy języka norweskiego

WYMAGANIA:
- 4 lata aktualnego doświadczenia na stanowisku mechanik samochodowy
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego
- obsługa programu do diagnostyki komputerowej w języku angielskim lub norweskim
- prawo jazdy

OBOWIĄZKI:
- dokonywanie napraw mechanicznych, elektrycznych, elektronicznych
- diagnostyka komputerowa
- szybki serwis, wymiana płynów eksploatacyjnych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim lub norweskim na adres [email protected]
z dopiskiem „Mechanik - Norwegia - Imię i Nazwisko”
KONTAKT: Work Supply Poland
Celna 1, 70-644 Szczecin
Tel: +48 91 813 09 00
Fax: +48 91 813 09 01
E-mail: [email protected]
Licencja: 8814

Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt LSJ: Mechanik samochodowy - Norwegia

Telefon: 8130900

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Praca Fizyczna

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.