Operator Krawędziarki

Imię kontaktowe: GP PEOPLE Region: Kujawsko-pomorskie

GP People jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat w KRAZ nr 9274) od 2002 roku z powodzeniem wspiera małe i duże przedsiębiorstwa w optymalizacji procesów zarządzania personelem. Naszym doświadczeniem chętnie dzielimy się również z pracownikami, wspierając ich na każdym etapie drogi zawodowej. Liczne nagrody, których jesteśmy dumnymi posiadaczami, świadczą o naszym profesjonalizmie i pasji, z jaką oddajemy się pracy w HR.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zaangażowanej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

Operator krawędziarki
Miejsce pracy: Niemcy, Ludwigslust

oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich podpisywaną przed wyjazdem
- wynagrodzenie 11,15 eur /h + 400 eur miesięcznie = 2500 brutto miesięcznie( przy 3 kl. podatkowej 1900 eur netto, przy 1 kl. podatkowej – 1700 eur netto)
- zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego w wymiarze pełnego etatu, nadgodziny z dodatkiem 25 %
- opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- płatny urlop
- wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
- pomoc w uzyskaniu zasiłku rodzinnego i zasiłku na dzieci
- zakwaterowanie przy firmie koszt ok. 250 eur
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

obowiązki:
- obsługa krawędziarek CNC (sterowanie Durma, Cybelec)
- praca 3-zmianowa
- obróbka materiałów metalowych – gięcie, gilotynowanie
- opiekę nad narzędziami, maszynami i urządzeniami

wymagania:
- doświadczenie w obsłudze KRAWĘDZIAREK CNC
- doświadczenie w pracy na krawędziarkach
- mile widziane prawo jazdy i własny samochód lub rower

Kontakt:
GP People oddział w Toruniu - nr tel. 56 65 104 68
e-mail.: [email protected]

Kontakt GP PEOPLE: Operator Krawędziarki

Telefon: 605372100

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Praca Fizyczna

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe