Your browser does not support JavaScript!

Pracownik ds. Utrzymania Czystości praca dla osób niepełnosprawnych

Imię kontaktowe: Barbara Region: Łódzkie

Miejscowość: Łódź
Cena: 2000zł

Pracownik ds. Utrzymania Czystości
praca dla osób niepełnosprawnych
Costa Coffe kawiarnia
Obowiązki:
- sprzątanie ze stolików
- mycie i wyparzanie porcelany.
- utrzymywanie w czystości kawiarni
- praca stojąca, w ruchu
Oczekiwania:
- dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym (bez nocek)
- komunikatywność (otwartość, uśmiech)
- brak ograniczeń ruchowych.
- chęć do pracy
Oferujemy:
- umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące). Potem kolejne umowy o pracę na czas określony.
- karta zniżkowa do kawiarni Costa Coffee (75% zniżki na kawę).
-ekwiwalent za uniform 300zł netto/mies
-dofinansowanie do urlopu – raz w roku
- bony na święta Bożego Narodzenia
- wynagrodzenie 2000 pln brutto
Miejsce pracy:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV) na adres e-mail:
[email protected]
lub kontakt pod numerem tel 601 092 654
Prosimy o dopisanie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Doradca Sp. z o.o. Centrum szkoleń i rehabilitacji Sp. k. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt Barbara: Pracownik ds. Utrzymania Czystości praca dla osób niepełnosprawnych

Telefon: 601 092 654

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Praca Fizyczna

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.