Your browser does not support JavaScript!

pracownik fizyczny (osoba z samochodem)

Imię kontaktowe: contact Region: Francja

Miejscowość: Korsyka, Urtaca




Agencja zatrudnienia GP People o numerze KRAZ nr 4972 dla swojego francuskiego Klienta, mięsnej firmy produkcyjnej, poszukuje 2 Kandydatów z samochodem na stanowisko:
pracownik fizyczny (Korsyka, Francja)

miejsce pracy: Korsyka, Francja, Urtaca
region: Zagranica
wymagania niezbędne:
- prawo jazdy kat. B - 1 samochód na 2 osoby
- motywacja do pracy
- kondycja fizyczna

opis stanowiska:
- mycie pojemników
- wrzucanie zamrożonego mięsa na linię z przyprawami
- pełnienie obowiązków od 7.30 do 17 z 45min przerwą

oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę we Francji
- 35 h pracy tygodniowo
- wynagrodzenie 9,61 euro/h brutto (smic)
- zakwaterowanie (400 eur miesięcznie + media ) w mieszkaniu obok miejsca pracy (2 pokoje, kuchnia, łazienka, pralka, lodówka, mikrofalówka)
- dojazd: autokarem do Livorno, skąd prom do Bastii a na miejscu – 70 km do Klienta
- możliwość zatrudnienia par świadomych nielekkiej pracy fizycznej

CV na adres: [email protected]

W liście prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833).”








Podziel się | Zgłoś | Edytuj / Usuń ogłoszenie

Kontakt contact: pracownik fizyczny (osoba z samochodem)

Telefon: 566331124

*

*

*

Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin, a także Politykę Prywatności, zawierającą postanowienia informujące o fakcie i zakresie przetwarzania danych osobowych przez iOglaszaj.pl.



Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Praca Fizyczna





Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.






iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
W serwisie iOglaszaj.pl najszybciej sprzedasz, kupisz, znajdziesz pracę dodając bezpłatne ogłoszenia internetowe. W dowolnej kategorii np. ogłoszenia sprzedam nieruchomości, ogłoszenia motoryzacyjne i wiele innych kategorii tematycznych, za darmo i bezrejestracji. Dzięki podziałowi na państwa, regiony i miasta szybciej sprzedasz swoje przedmioty, ponieważ docierasz bezpośrednio do zainteresowanych z danego regionu. Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz praca za granicą. Sprawdz i przekonaj się sam o ich skuteczności. Całkowicie darmowy serwis ogłoszeniowy, w którym każda osoba ma możliwość zamieszczania swoich ogłoszeń internetowych, a dzieki temu szybko sprzedaż, kupisz. Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach ekonomia i rynek ugruntowuje się na technologii i najlepszym sposobem kupna większości rzeczy są internetowe ogłoszenia, które umieścić ma możliwość praktycznie każdy. Serwis darmowych ogłoszeń, bezrejestracji i logowania jakim jest ioglaszaj.pl jest rzeczywiście w dużej mierze lepszy od zwykłych ogłoszeń – prócz tego dociera do dużo liczniejszej grupy społeczeństwa. Dodaj darmowe anonse, ogłoszenie 1 kliknięciem! Kupuj sprzedawaj i zamieniaj. Zapraszamy do korzystania z darmowego serwisu ogłoszeń.