Your browser does not support JavaScript!

praca w ochronie dla osób niepełnosprawnych

Imię kontaktowe: Karolina Markiewicz Region: Wielkopolskie

Miejscowość: poznań
Cena: 1500zł

Impuls Security
Polska - dynamicznie rozwijająca się agencja ochrony - zatrudni 2
mężczyzn

do ochrony obiektu w POZNANIU.
Miejsce pracy: Poznań
Ławica
Chroniony obiekt: budowa

Co
zapewniamy ?

- regularnie wypłacane wynagrodzenie
- stałe
zatrudnienie
- umowę o pracę
- pracę w miłej
atmosferze

Czego oczekujemy od kandydatów ?

aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności (wymóg konieczny!)
niekaralności
- uczciwości
- dyspozycyjności

gotowości do zmian nocnych
- sumienności i zaangażowania w
powierzone obowiązki

Jesteśmy
Zakładem Pracy Chronionej i zatrudniamy osoby niepełnosprawne –
konieczne orzeczenie.

Kontakt od poniedziałku do piątku w
godzinach 08:00-16:00 pod numerem telefonu:

517
574 235

Kontakt Karolina Markiewicz: praca w ochronie dla osób niepełnosprawnych

Telefon: 517 574 235

Wyślij do mnie email z linkiem do zarządzania ogłoszeniem

Dodaj darmowe ogłoszenie w dziale: Pracownik ochrony

Przydatne informacje

  • Uzywaj bezpiecznych płatnosci lub płatnosci przy odbiorze.
  • Nigdy nie wykonuj przelewow na anonimowe konta bankowe
  • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje sią płatnosciami, wysłką, gwarancjami, ani nie prowadzi ochrony kupujacego.

iOglaszaj.pl – to najnowsze ogólnopolskie darmowe ogłoszenia dla każdego.
Na stronie znajdziesz aktualne oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Nie zabraknie również ofert sprzedaży, jak i kupna domów, mieszkań, samochodów, motocykli oraz innych atrakcyjnych produktów i usług.
Chcesz coś sprzedać, oferujesz usługi? Sprawnie i szybko dodasz bezpłatne ogłoszenie, anonse. Dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie na produkt, usługę którą oferujesz.